Κατατέθηκε πλήρης ο συνδυασμός της Δύναμης Πολιτών

Με 78 υποψήφιους και υποψήφιες που αντιπροσωπεύουν όλες τις γειτονιές της πόλης μας, τους κοινωνικούς φορείς, όλες τις γενιές και τα πιο ενεργά μέλη της τοπικής μας κοινωνίας ο επικεφαλής της Δύναμης Πολιτών δήμαρχος Άρης Βασιλόπουλος κατέθεσε χθες 5 Μαΐου στο Πρωτοδικείο Αθηνών το ψηφοδέλτιο για το Δημοτικό Συμβούλιο και για τα δυο Κοινοτικά Συμβούλια του Δήμου μας. Ένα ψηφοδέλτιο ελπίδας, συνέχειας, αξιοπρέπειας, νίκης των δημοτών και της πόλης μας.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ – ΚΥΡΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) – Πτυχιούχος ΑΤΕΙ Λογιστικής
  2. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – Τεχνίτης αλουμινίου
  3. ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Πτυχιούχος Παντείου Πανεπιστημίου
  4. ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Έμπορος – Εισαγωγέας
  5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Οικιακά
  6. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) – Συνταξιούχος Οικονομολόγος
  7. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -Φυσικός
  8. ΓΚΑΜΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ – Γιατρός – Πλαστική χειρουργός
  9. ΔΕΛΕΦΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Επιχειρηματίας
  10. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Αρτοποιός
  11. ΕΙΚΟΣΠΕΝΤΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ – Βοηθός Φαρμακοποιού
  12. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Ηθοποιός – Σκηνοθέτις
  13. ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Ιδιωτική Υπάλληλος
  14. ΚΑΛΥΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Λογοθεραπευτής
  15. ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ) – Συνταξιούχος Ιδιωτική Υπάλληλος
  16. ΚΑΠΟΥΑ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Βιολόγος – Καθηγήτρια
  17. ΚΟΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Πτυχιούχος Φιλοσοφικής
  18. ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – Οικονομολόγος
  19. ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ – Πτυχιούχος Παντείου Πανεπιστημίου
  20. ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Μηχανολόγος Μηχανικός
  21. ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΛΑ) – Συνταξιούχος Ιδιωτική Υπάλληλος
  22. ΝΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Ιατρός
  23. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Τεχνικός Επικοινωνιών
  24. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ – Πρώην Υπάλληλος Olympic Catering
  25. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  26. ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΠΑΥΛΟΣ – Καθηγητής
  27. ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ – Πτυχιούχος Φιλοσοφικής
  28. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ – Λογίστρια
  29. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) – Λογίστρια
  30. ΡΕΓΓΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ – Μηχανικός Τεχνολογικών Εφαρμογών
  31. ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μαθηματικός
  32. ΧΑΡΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής – Συγγραφέας
  33. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Σκηνοθέτης – Δάσκαλος Υποκριτικής
  34. ΧΑΤΗΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – Τραπεζικός Υπάλληλος
  35. ΧΕΪΖΑΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Αρχιτέκτων
  36. ΧΩΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Στέλεχος Επιχείρησης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Συνταξιούχος Δάσκαλος
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – Συνταξιούχος Ελεύθερος Επαγγελματίας
  3. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Στέλεχος Πωλήσεων
  4. ΔΙΓΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ – Ζωγράφος -Συγγραφέας
  5. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΝΑΗ – Συνταξιούχος Εφοριακός
  6. ΘΕΡΜΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  7. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Αρχιτέκτων
  8. ΚΑΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Αρχιτέκτων
  9. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΙΑ) – Εκπαιδευτικός
  10. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Δημοσιογράφος
  11. ΜΠΑΒΕΑ ΜΑΤΘΙΤΣΑ (ΜΑΘΗ) – Συμβολαιογράφος
  12. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Τελειόφοιτος Λυκείου
  13. ΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Μηχανικός Αεροσκαφών
  14. ΤΣΕΠΑ ΑΡΤΕΜΙΣ – Συνταξιούχος ΥΠΕΧΩΔΕ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Γραφίστρια
  2. ΒΑΚΑΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. ΓΕΡΑΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Συνταξιούχος Δημοτικός Υπάλληλος
  4. ΚΑΡΑΒΕΛΗ – ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΘΑ – Συνταξιούχος Νοσηλεύτρια
  5. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Απόφοιτος Παντείου Πανεπιστημίου
  6. ΚΟΝΤΟΕΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  7. ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – Έμπορος
  8. ΚΟΥΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ – Συνταξιούχος Δημόσιος Υπάλληλος
  9. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  10. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  11. ΛΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Φοιτήτρια
  12. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – Συνταξιούχος ΟΤΕ
  13. ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Δημόσιος Υπάλληλος
  14. ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  15. ΤΟΥΦΕΚΤΣΗ ΑΛΙΚΗ – Συνταξιούχος Ελεύθερος Επαγγελματίας
  16. ΤΣΙΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ – Ιδιωτική Υπάλληλος
  17. ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ – Συνταξιούχος Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

  1. ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) – Λογίστρια
  2. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΚΑ – Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΔΑ – Εκπαιδευτικός Υπάλληλος
  4. ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  5. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Συνταξιούχος Οικονομολόγος
  6. ΠΟΡΟΥΜΠ ΝΤΟΡΙΝΑ-ΛΑΚΡΙΜΙΟΑΡΑ – Ιδιωτική Υπάλληλος
  7. ΣΚΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Προϊστάμενος ΙΚΑ
  8. ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – Υπεύθυνος Πωλήσεων
  9. ΤΑΧΤΙΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ – Φοιτήτρια Ψυχολογίας
  10. ΤΡΑΠΕΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  11. ΤΣΙΠΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Συνταξιούχος Αυτοκινητιστής
Μοιραστείτε το: Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *